Logowanie

Zasady ładu korporacyjnego

O nas

Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy jest uczestnikiem Spółdzielczej Grupy Bankowej, która posiada rozbudowaną sieć placówek (ok. 1300) oraz sieć 3000 bankomatów bezprowizyjnych.
Spółdzielcza Grupa Bankowa to wyłącznie polski kapitał, w przypadku naszego Banku to lokalny szczeciński kapitał.

SWIFT/BIC: GBWCPLPP

bank

Jesteśmy dla Państwa solidnym partnerem biznesowym oferując kompleksową obsługę finansową na najwyższym poziomie. Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług, to jedno z priorytetowych założeń naszej strategii rozwoju realizowanej przez nas od wielu lat. Pamiętając o tym, że potrzeby Klientów wyznaczają standardy obsługi na bieżąco dążymy do wzbogacenia swojej oferty o produkty i usługi, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom.

Działając od 1962 roku na rynku, będziemy dla Państwa z całą pewnością godnym zaufania partnerem. Szerokie grono Klientów, którzy skorzystali z naszych usług świadczy o tym, że jesteśmy partnerem rzetelnym, kompetentnym i nowoczesnym.

Dzięki zastosowaniom nowoczesnych rozwiązań technologicznych, oferujemy Państwu produkty depozytowo-kredytowe na europejskim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Państwu te produkty po coraz niższych kosztach.

Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych, kart płatniczych oraz operacji dewizowych. Już mogą Państwo korzystać z naszych usług za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego lub telefonu stacjonarnego.

Bank nasz proponuje pełną gamę ubezpieczeń majątkowych i na życie oferowanych przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Wielkopolska, oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A.

Podmioty gospodarcze mogą skorzystać z poręczeń kredytowych udzielanych przez Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. .

 

Zarząd:

Stanowisko Imię i Nazwisko
Prezes Zarządu Tadeusz Drabik
Wiceprezes Zarządu Mariusz Adamkiewicz
Wiceprezes Zarządu Sylwia Fischer
Wiceprezes Zarządu Dorota Stępień
Członek Zarządu Bolesław Piotrowski

Rada Nadzorcza:

Stanowisko Imię i Nazwisko
Przewodniczący Rady Paweł Kost
Sekretarz Rady Eugeniusz Nykiel
Członek Rady Bogdan Buchajczyk
Członek Rady Stanisław Madej
Członek Rady Andrzej Staszczyk
Członek Rady Wojciech Siekacz

 

Osoby upoważnione do zaciągania zobowiązań w imieniu Banku:
1)  Tadeusz Drabik – Prezes Zarządu
2)  Mariusz Adamkiewicz – Wiceprezes Zarządu ds. handlu
3)  Sylwia Fischer – Wiceprezes Zarządu ds. wsparcia sprzedaży
4)  Dorota Stępień – Wiceprezes Zarządu ds. finansowych
5)  Bolesław Piotrowski – Członek Zarządu ds. wsparcia monitoringu i windykacji

Top